0723931026

מיתוג ועיצוב גרפי

מיתוג נכון ועיצוב גרפי מתקדם משדרגים משמעותית את התדמית של כל עסק. באמצעות חשיבה עיצובית קונספטואלית אנחנו יוצרים ייחודיות ובידול שמאפילים על שאר המתחרים בשוק. גם אם המותג יותר שמרני, יותר "פאן" או אפילו ממש באמצע, נמצא בדיוק את הקו הגרפי שיהפוך אותו לנכס שרק משתבח עם השנים.
דברו איתנו עבודות

מיתוג עסקים – השקעה חכמה לטווח ארוך

זהות של מותג חזק לא רק גורמת לאנשים להכיר אותו, אלא גם גורמת להם להזדהות איתו. רוצים לדעת אילו מאפיינים יש להגדיר כדי לבנות עבור העסק שלכם תדמית ייחודית, בולטת ונצחית שתישאר בתודעת הלקוחות? התשובה כאן בהמשך.

מיתוג הוא הצעד הראשון לבניית תדמית מותג מצליחה ופיתוח העסק שלך.
אנחנו יוצרים מיתוג לעסקים חדשים, מרעננים מיתוג מחדש לעסקים ותיקים ומספקים מעטפת מלאה של אסטרטגיה שיווקית ושירותי עיצוב גרפי. בשוק שבו יש עודף ענק במסרים, פרסומות והרגשת "מנסים למכור לי", מיתוג ועיצוב נכונים ישפרו את חווית הלקוח מולכם וישדרגו משמעותית את העסק שלכם על פני המתחרים.

מה המותג מסמל? איזה אופי יש לו? מה נרצה שאנשים יחשבו עליו? כשמתחילים בתהליך מיתוג, צריך ראשית להגדיר את חזון העסק ולשים את האצבע בדיוק על השאיפות והערכים שרוצים לשדר אל קהל היעד.

לאחר מכן יש לערוך מחקר מעמיק של כל הכלים השיווקיים הרלוונטיים למותג. תהליך המיתוג מתבסס על פיתוח קונספט, בניית מסרים שיווקיים, יצירת שפה גרפית ייחודית, בחירת צבעים וסמלים שבאמצעותם לקוחות יזהו את העסק בין רגע. כל פרט ופרט מעצבים את תפיסת המותג בעיני לקוחות ויכולים לגרום לכך שאנשים יתחברו אליו כמה שיותר.

לא חשוב מה המוצר או השירות שלכם, אתם חייבים נוכחות ויזואלית מתקדמת: מיתוג עסקי ועיצוב גרפי מתיישבים בדיוק כמו שצריך מול קהל היעד, לוגו שנחרט בזיכרון, גרפיקות שתופסות את העין ברשתות החברתיות ועוד. למה עיצוב גרפי לעסקים חשוב כל כך? מהסיבה שבימינו העולם ויזואלי יותר מתמידואת רוב הגירויים אנשים מדפדפים הלאה. באמצעות עיצוב גרפי ברמה גבוהה הם כן יתייחסו דווקא למותג שלכם מבין אחרים וירצו לשמוע אודותיו עוד.

בית עסק שעבר תהליך מיתוג מקצועי תורם לצרכנים לפתח רגש ולגלות הזדהות עם המוצרים והשירותים שהוא מציע.
המיתוג מעניק לעסק את הכלים שהוא צריך על מנת להנחיל את המותג בתודעה.
זכרו, המיתוג הוא הייחוד שלכם מול שאר השחקנים בשוק ומהווה גורם ישיר להגדלת הכנסות.

קבלו טיפ: מיתוג נכון שומר על עקביות בכל ההיבטים העסקיים ובכל ערוצי הפרסום. בין אם מפרסמים במדיה החברתית, בגוגל, בעלון מודפס או על שלט חוצות, תמיד תוודאו שמוצגת חזות אחידה מבחינת השפה הגרפית. אפילו אם מסעות הפרסום מוגדרים כבעלי מטרות שונות, עליהם להשתלב יחד ולחזק מסר כולל.

Let's Talk Let's Talk Let's Talk Let's Talk Let's Talk
חושבים שתצליחו לעשות את זה לבד?
אחלה. אם לא הסתדרתם תנו לצוות המקצועי שלנו לעזור לכם
בואו נכיר
דברו איתנו